پیوند گاو نوعی محصول پزشکی است که معمولا در پزشکی بالینی استفاده می شود

- Apr 28, 2018-

پیوند گاو نوعی محصول پزشکی است که معمولا در پزشکی بالینی استفاده می شود. این اغلب برای پوشیدن زخم یا منطقه آسیب دیده و برای عمل جراحی ضروری است. ساده ترین نوع یک سینی است که از مارپیچ یا پنبه ساخته شده است، مناسب اندام ها، دم، سر و سینه و شکم. باند های مختلفی از باند ساخته شده از قطعات و اشکال است. این مواد از پارچه های پنبه دو لایه است و می توان آنها را از بین برده و بافت های مختلف ضخامت آنها را ببندید و در اطراف آنها نوارهای پارچه ای مانند پیچ و مهره های چشم، باند دور کمر و جبهه ها وجود داشته باشد. باند های قفسه سینه، باند های شکمی و غیره. باند های مخصوص برای تثبیت اندام و مفاصل استفاده می شود. پس از آسیب به بدن انسان، اغلب مردم استفاده از پانسمان زخم پانسمان گاز را مشاهده می کنند، عمدتا به علت باند گازاجزا دارای تنفس خوب است و تولید مواد نرم و مناسب برای استفاده در سمبلیک های ثابت، هموستاز تحت فشار، اندام های آویزان و اتصالات ثابت در

تابع اصلی

1. از زخم محافظت کنید. باند گاز دار نفوذ پذیری هوا خوب است. پس از اتمام زخم، بافت پانسمان برای رفع پانسمان مورد استفاده قرار می گیرد تا از عفونت زخم و خونریزی ثانویه زخم جلوگیری شود.

2. اثر ثابت. باند های جراحی می توانند سم زدایی بر روی زخم را کنترل کنند، خونریزی را کنترل می کنند، آسیب و ضعف را تسریع می کنند و تورم را کاهش می دهند و مواد را برای جراحی و آسیب می بینند و محافظت می کنند. وقتی یک بیمار مبتلا به شکستگی یک باند گاز دار استفاده می شود، شکستگی و جابجایی مفصل محدود می شود و استخوان ها به سرعت بهبود می یابند.

3. درد را کم کن پس از استفاده از باند گازلا، می تواند زخم را برای متوقف کردن خونریزی فشرده کند. تا حدودی، راحتی بیمار را افزایش می دهد و درد بیمار را کاهش می دهد.

دستورالعمل ها

اول، باند گاز پانسمان در باند پیچیده شده قبل:

1. به مصدومین توضیح دهید چه اتفاقی می افتد و همچنان او را آرام می کند.

2. زخمی شدن را راحت بگذارید و یا بگذارید.

3. منطقه زخمی را نگه دارید (توسط فرد مجروح یا فردی که به شما کمک کرده است)

4. تا جایی که ممکن است در مقابل زخمی شدن، باند را از زخمی شدن فرد زخمی بپوشانید.

دوم، باند گاز دار در باند پیچیده شده است:

1. اگر فرد مجروح در حال ريختن باشد، در هنگام بسته شدن باند، زير رشته هاي طبيعي مانند زانو، زانو، دور کمر و گردن قرار مي گيرد. باند را به آرامی بکشید جلو و عقب برای تنظیم موقعیت. گردن و شکم بالا را بپوشانید و از افسردگی گردن استفاده کنید تا آن را به موقعیت صحیح در شکم بچرخانید.

2. وقتی باند پیچیده می شود، درجه انسداد باید بر اساس اصل متوقف کردن خونریزی و رفع پانسمان، اما نه چنان محکم باشد که مانع از گردش خون در انتهای اندام شود.

3. اگر اندامها پیچیده شوند، انگشتان و انگشتان باید تا حد امکان در معرض جریان خون قرار بگیرند.

4. اطمینان حاصل کنید که گره زخم را آسیب نبیند. از یک گره صاف برای قرار دادن انتهای باند تحت گره استفاده کنید و آن را در جایی که استخوان بیرون می آید، کرافت نکنید.

5. به طور منظم گردش خون اندام تحتانی را چک کنید و در صورت لزوم آنها را آزاد کنید.

سوم، هنگام استفاده از باند برای اصلاح اندام آسیب دیده:

1. بین اندام آسیب دیده و بدن یا بین دو پا (به خصوص مفاصل) بین بالشتک قرار دهید. از یک حوله، پنبه یا یک پارچه کتانی به عنوان یک کوسن استفاده کنید. سپس باند ها برای جلوگیری از جابجایی استخوان های شکسته اضافه می شوند.

2. در اطراف شکاف اطراف اندام قرار دهید و سعی کنید از آسیب رساندن به زخم جلوگیری کنید.

3. گره های باند را باید در مقابل طرف بدون آسیب قرار داد، هر جا که یک استخوان استخوانی وجود داشته باشد باید اجتناب شود. اگر زخمی در هر دو طرف بدن آسیب ببیند، گره باید به مرکز بدن برسد. این حداقل شانس ایجاد آسیب بیشتر است.

راه های زیادی برای استفاده از آن وجود دارد. اگر توجه و توجه نکنید، اشتباه را آسان می کند. بنابراین، در طول عملیات، پزشک و زخمی شدن باید با همکاری یکدیگر برای به دست آوردن یک پیوند خوب و درمان.

فقط با درک عملکرد تارای گاز و گرفتن روش درست عمل می تواند به طور کامل نقش باندهای گاز را بازی کند.