پانسمان پشم گوسفند پلی استر و باند گاز پنبه چگونه می توان تشخیص داد

- Apr 28, 2018-

1. مشاهده: باند های پلی استر و پنبه ای از گلدان های خالص از نوع ژله ای روشن تر است و رنگ پلیاستر پنبه روشن است و همچنین بافت فیبری نیز فشرده تر است. رنگ پانسمان مارپیچ پنبه به نظر می رسد به همان اندازه روشن و نرم نیست و برخی از بقایای پنبه دانه بر روی سطح باند گاز استوار است.

2. لمس دست: باند مارپیچ پنبه نرم، اما صاف نیست، و احساس نوار پی وی سی پلی استر-پنبه لغزنده است.

3. سوزاندن: این نیز روش بصری ترین استفاده شده توسط مردم در صنعت است. باند مارپیچ پنبه فقط کمی است، شعله زرد است، بوی سوختن همان کاغذ سوزی است، لبه بعد از سوزاندن نرم است، خاکستری کمی رنگ خاکستری و سیاه را می کشد؛ پانسمان مارپیچ پنبه پلاستیکی در هنگام نزدیک شدن به شعله کوچک می شود. سپس ذوب شده و سیگار می کشید و بوی عطر و بوی بد می دهد. پس از سوزاندن، لبه ها سخت شد و خاکستر قهوه ای تیره بود، اما می توان آن را خرد کرد.

باند گاز پزشکی نوعی از مواد است که به طور مستقیم بر روی بدن بیمار پیچیده شده است. کیفیت باند تا حد زیادی تاثیر می گذارد که آیا بیمار در هنگام استفاده مفید است. بنابراین، ما باید بهترین ها را برای انتخاب الاستیک مناسب انتخاب کنیم. تنفس راحت برای استفاده از باندهای پزشکی باعث بهبودی بدن بیمار خواهد شد. انتخاب باند ایمنی با کیفیت بهداشتی پزشکی کلیدی است، سپس گام بعدی باید چگونگی استفاده از آن باشد، این نیز یک پیوند کلیدی است، زیرا گاهی اوقات حتی اگر باند مهم نیست که چگونه عمل خوب و نادرست موجب ناراحتی بیماران می شود ، موارد زیر توسط ما این است که چگونه از باند جراحی پزشکی مناسب استفاده کنید:

قبل از عملیات، اپراتور باید از دستکش یکبار مصرف برای جلوگیری از تماس مستقیم با زخم بیمار برای شروع عفونت باکتری زخم استفاده کند.

دوم، هنگام استفاده از آن باید وضعیت زخم بیمار را ببینیم. اگر زخم بیش از حد متورم شده باشد، برای استفاده از باند های پزشکی مارپیچ مناسب نیست. ما باید توجه داشته باشیم.

سوم، بسته را باز کنید و چند ثانیه آن را در آب فرو کنید. این کار این است که آن را بهتر کار کند. دمای آب به طور کلی 25 درجه است.

چهارم: در هنگام بسته بندی توجه باید به تنگی باشد، نه بیش از حد، محکم، زخم را بدتر می کند، اگر آن بیش از حد سست باشد، گرد و غبار یا سایر مواد خارجی به زخم وارد می شود، که منجر به بهبود زخم و بهبود نمی شود. همچنین، باند های پزشکی مارپیچ باید به درستی بر اساس راحتی بیمار تنظیم شوند.