تکنیک پانسمان پانسمان گاز

- Apr 28, 2018-

تکنیک پانسمان پیوند گاو

1، موقعیت آسیب دیده باید مناسب باشد.

2. اندام آسیب دیده بر موقعیت اقتباس شده است تا بیمار بتواند اندام را راحت نگه دارد و درد بیمار را در طی فرآیند پانسمان کاهش دهد.

3، پانسمان اندام باید در موقعیت عملکردی باشد.

4. بسته بندی کننده ها معمولا در مقابل بیمار ایستاده اند تا صورت صورت بیمار را مشاهده کنند.

5، به طور کلی باید از داخل و خارج از دیستال تا torso باشد. در ابتدای باندینگ، برای تثبیت باند لازم است دو زنجیر حلقه مورد نیاز باشد.

6، هنگام پوشیدن، باند را درک کنید تا از سقوط جلوگیری شود. رول پانسمان باید به طور مساوی به منطقه پانسمان متصل شود.

7. فشار هفتگی هنگام پوشیدن باید خیلی شبیه باشد و نه خیلی سبک باشد تا سقوط کند. این نباید بیش از حد محکم باشد تا از اختلالات گردش خون جلوگیری شود.

8 علاوه بر خونریزی حاد، تروما باز یا بیماران شکستن، باند باید قبل از محلول خشک و خشک باشد.

9، حلقه ها، دستبند طلا و گردنبند تماشا قبل از باندینگ حذف می شوند.

نوع باند گاز پانسمان

ساندویچ 100٪ پنبه ای، باند الاستیک چین و چروک، باند الاستیک آمونیاک lucent، باند الاستیک PBT و باند لبه گاو پنبه، باند گچ ویسکوز.

پانسمان گاو رفته

همچنین به عنوان نوار تک شناخته شده است، سه نوع پنبه، گاز و نوار الاستیک، با توجه به قسمت های مختلف نوار، نام های مختلف زیر است:

(3) نوار (بخش حلقه) (4) سطح داخلی (یک طرف رول) (5) خارج (در طرف دیگر رول) (6) سمت بالا (7) پایین سمت (8) حلقه

باند گاز دوطرفه

دو سر با همان عرض و روش کاربرد به عنوان گروه حلقه وجود دارد.

سه باند گاز دار

(1) حوله مثلث: ساخته شده از پارچه های پنبه ای طبیعی، یعنی چهار طرف از همان طول حدود 1 متر از پارچه پنبه به شکل مورب به منظور ایجاد دو حوله مثلث بزرگ مانند مثلث ساخته شده از بالا به پایین از برش خط مرکز می توان تقسیم به دو مثلث کوچک، با توجه به قطعات مختلف، نام های زیر: رأس، پایین و چپ و راست دو نقطه، اکثر استفاده از آن به عنوان یک بازدارنده، دستگیره و ساعد. (2) نوار T شکل: استفاده می شود برای رفع پانسمان پریدنی و افزایش اسککلوم.

باند گاز

معمولا موارد زیر استفاده می شود: (1) چهار سر: ساخته شده از پنبه مستطیل یا گاز برش از هر دو طرف؛ (2) قفسه سینه: سوزن مورد استفاده برای تعمیر قفسه سینه یا افزایش فشار؛ (3) شکم: برای رفع سموم شکم.

باند الاستیک چسبیده

توضیحات: باند الاستیک خود چسب ساخته شده از پارچه های پنبه خالص یا الاستیک غیر ترکیبی مواد کامپوزیتی کامپوزیت ساخته شده توسط محور چرخش، برش و ساخته شده برای تثبیت خارجی بالشتک و پانسمان، همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای محافظت از مچ دست در ورزش، استفاده می شود زمانی که منتظر مفاصل

ورزشی ضد ضربه گچ

به طور عمده برای محافظت از ورزش، پانسمان پزشکی، ثابت پزشکی و دیگر زمینه های مختلف استفاده، استفاده از چسب پزشکی وارداتی، به طوری که ثابت است که آسان نیست سقوط، یک کشش قوی و مقیاس پذیری وجود دارد.