چگونه می توان توپ پنبه را انتخاب کرد

- Apr 28, 2018-

روش خرید توپ پنبه - به داروخانه ها یا بیمارستان های معمولی برای خرید بروید

مارک های مختلفی از توپ پنبه تمیز در سوپرمارکت ها در بازار وجود دارد و قیمت ها به میزان زیادی متفاوت است. برخی افراد ممکن است ارزان باشند با این حال، ما توصیه می کنیم که مادران از توپ های ارزان پنبه ای از مارک های غیر رسمی خریداری نکنند. از آنجا که بازار مخلوط است، برخی از توپ های پنبه با کیفیت پایین وجود دارد. مواد اولیه از پنبه سفید شده شبیه به پنبه سیاه قهوه ای ساخته شده است. به منظور ایجاد یک ظاهر شسته، لاتکس سفید اضافه شده است. سایت تولیدی نمیتواند استانداردهای بهداشتی را برآورده کند و مواد اولیه مورد استفاده از نظر بهداشتی و بهداشتی کمتری دارند. کمتر از سابین استاندارد بدن را پاک می کند، نه تنها در تمیز کردن نقش ندارد، بلکه ممکن است منجر به افزایش بیماری شود. بنابراین مادر خود را توصیه کنید که به یک فروشگاه معمولی بروید تا یک تامپون بهداشتی قابل اعتماد بخرید.

چگونگی استفاده از توپ پنبه

توپ پنبه، به عنوان لوازم خانگی خانگی، در خانه ضروری است. پس چگونه از پنبه پنبه استفاده کنیم؟ هنگام استفاده از توپ پنبه توجه به بهداشت و جلوگیری از آلودگی ثانویه.

هنگام استفاده از یک توپ پنبه، از انگشت شست استفاده کنید تا توپ پنبه را ببلعد و آن را در الکل قرار دهید. پس از خیس شدن آن، آن را حذف کرده و منطقه مورد نظر را پاک کنید. توجه داشته باشید که کل فرآیند نباید با دست و پنجه های پنبه و الکل تماس بگیرد، زیرا این امر به راحتی می تواند عفونت های باکتریایی را ایجاد کند.

الکل بسیار فرار است و باید در یک ظرف کاملا محکم نگه داشته شود، اگر بخواهید هماهنگی تامپون الکل را حفظ کنید. در زندگی روزمره، بسته بندی قابل حمل و شخصی می تواند نه تنها از لحاظ حمل و نقل، بلکه بهتر نیز حفظ شود. به طور معمول موجود در بازار به دو نوع بسته بندی تقسیم می شود: موچین خارجی و موچین های داخلی. موچین های داخلی داخل بسته بندی پنبه ای پنبه الکل قرار می گیرند که به طور موثر از آلودگی ثانویه در هنگام استفاده جلوگیری می کند.

در یک اتاق تمیز با رطوبت نسبی بیش از 80٪ و گازهای خنک، خشک، تهویه و غیر خورنده ذخیره کنید. حمل و نقل باید از رطوبت، نور و منابع گرما محافظت شود.