توپ های یاتفور پنبه دارای عوارض بسیار بالایی هستند و می توانند باکتری ها را از بین ببرند

- Apr 28, 2018-

توپ پنبه ایوفورور دارای طیف وسیعی از اثرات ضد باکتری است و می تواند باکتری ها، قارچ ها و برخی ویروس ها را از بین ببرد. این می تواند نه تنها برای ضد عفونی پوست و غشاهای مخاط استفاده می شود، بلکه می تواند برای رفع سوختگی های پوستی، واژینیت قارچی، عفونت های قارچی و غیره استفاده شود. علاوه بر این، توپ پنبه ایودوفور همچنین می تواند به عنوان دست های قبل از عمل و دست دیگر ضد عفونی کننده پوست، جراحی واژن قبل از ضد عفونی، ضد عفونی کردن تجهیزات و غیره استفاده شود. توپ پنبه ایدوفور مناسب، ساده و امن برای استفاده است.

هنگام تمیز کردن زخم با توپ های پنبه یوادوف، بدن خارجی باید با دقت و با دقت برداشته شود؛ توپ پنبه یوادوف یک بار یکبار است که تنها یکبار استفاده می شود و نمی توان دوباره استفاده کرد. برای باز کردن توپ پنبه ایودوفر، باید بلافاصله آن را مصرف کنید تا از کاهش اثر جراحی جلوگیری شود. برای باز کردن توپ پنبه ایدوفور، در یک محل سرد، تمیز و خشک و دور از آتش، تهویه، مهر و موم شده است؛ افرادی که حساسیت به توپ پنبه ایودوفر دارند، بعد از آن استفاده نکنید؛ کودکان باید تحت هدایت والدین از یک توپ پنبه ایدوفور استفاده کنند.

گلوله های پنبه یوادوفر معمولا برای زخم های ضد عفونی استفاده می شود. یوفوفورها دارای اثر ضد باکتری گسترده ای هستند که باعث کشتن باکتری ها، قارچ ها، پروتوزوئن ها و برخی از ویروس ها می شوند. در استفاده پزشکی به عنوان یک ضد عفونی کننده، می توان آن را برای ضد عفونی کردن پوست و غشاهای مخاطی استفاده کرد. همچنین می تواند پوست پستان ها را درمان کند، واژینیت تریکومونیاز، واژینیت قارچی، و درماتومیتوزیت را درمان کند. همچنین می تواند برای استریل کردن دست ها قبل از جراحی و سایر پوسته ها استفاده شود، ستون کردن پوست های مختلف محل تزریق، ابزار استرلیزه کردن و استریل کردن قبل از عمل جراحی واژن. راهنمایی: غلظت رایج یدفورد پزشکی 1٪ است، برای درمان ضد عفونی پوست می تواند به طور مستقیم از بین برود؛ دو بار رقیق می تواند برای فیستول استوماتیت استفاده شود. 2٪ از یدوفور برای دست جراحی و سایر قسمت های پوست ضد عفونی؛ 0.5٪ یدوفور برای درمان واژینیت. یدوفورها داروهای خارجی هستند و از دستورالعمل های خوراکی ممنوع است.