احتیاط هنگام استفاده از توپ های پنبه ای

- Apr 28, 2018-

1، خنک سازی فیزیکی هنگام استفاده از توپ پنبه باید توجه شود

ساده ترین، موثر ترین و ایمن ترین راه برای کاهش دمای کودک با تب بالا، استفاده از یک روش خنک کننده فیزیکی با یک حمام اسفنجی 25-50٪ است. پس از خیساندن با یک توپ پنبه، گردن، اندام، پشت، دست و پا کودک را پاک کنید. به ویژه، مهم است که قسمت های غنی از خون مانند زیر بغل، آرنج، زیر بغل و کشاله ران را پاک کنید. توجه داشته باشید که نبش های الکلی نباید برای بثورات مانند سرخک استفاده شود. در فرآیند استفاده از پنبه های الکل، از آلودگی ثانویه به بدن جلوگیری کنید، مانند موچین، پنبه ای و حوله.

2، غلظت الکل درست است

پس از آزمایش های مکرر، مردم می دانند که غلظت 75 درصد از الکل دارای قوی ترین قدرت باکتری است، بنابراین الکل مصرفی پزشکی به طور کلی از 75 درصد الکل و 25 درصد آب تشکیل شده است. غلظت الکل بسیار مهم است. اگر بیش از حد بالا یا پایین باشد، اثر ضدعفونی را ضعیف می کند یا حتی از دست می دهد. بنابراین باید اقدامات لازم جهت حفظ تمرکز ثابت صورت گیرد. الکل فرار است و منجر به کاهش میزان غلظت می شود، بنابراین باید در یک مخزن نسبتا مهر و موم ذخیره شود. این اغلب موارد است: توپ پنبه در ظرف همه خشک است، و تنها برخی از توپ پنبه در زیر هنوز هم مرطوب است. بعضی از مردم بر این باورند که بخش مرطوب الکل است. در واقع، این تقریبا تمام آب است، بنابراین دیگر نمی تواند برای ضد عفونی استفاده شود.

3، آیا الکل پنبه توپ بیش از حد استفاده نمی شود

در زندگی روزمره، ساب الکل الکل را تجاوز نکنید. الکل عمدتا برای باکتری های عمومی استفاده می شود و محدودیت های خاصی در اثر مصرف و زمان عمل دارد، بنابراین کورکورانه اثر استریلیزاسیون الکل را فراتر نمی گذارد. برای مثال، برای تمیز کردن اسباب بازی ها، از ضدعفونیکننده حاوی کلر استفاده کنید. به سادگی با یک ساب الکل پاک کنید تا هیچ اثری نداشته باشید؛ برای تمیز کردن ظروف، جوش با دمای بالا مؤثرتر است.

4، محل حفظ شرایط نیاز به توجه

توپ های پنبه ای که هنگام نگهداری و نگهداری آنها در جای خشک و خنک، دور از دسترس کودک قرار نمی گیرند، برای جلوگیری از مصرف کودک برای پنبه های پنبه ای برای خوردن استفاده نکنید.