نقش الکل بطری های پنبه ای

- Apr 28, 2018-

اول، پیشگیری روزانه از گسترش دست و پا و دهان

روزنامه مرجع ادبیات ویژه دست و پا و دهان

دوم، اهمیت پیشگیری از عفونت دیابت

1. از آنجا که سطح قند خون بالا در بیماران دیابتی، کنترل ضعیف می تواند توانایی مبارزه با عفونت را تضعیف کند و به همین دلیل مستعد ابتلا به عفونت است.

2. افراد مبتلا به نوروپاتی، به فشار، درجه حرارت و درد مضر می شوند، که به راحتی باعث آسیب می شود.

3. در بیماران مبتلا به ضایعات عروقی، به علت خونریزی نامناسب به بخش های مختلف بدن، بهبودی زخم به تأخیر می افتد، در نهایت منجر به زخم، عفونت و حتی بد می شود و یا حتی می تواند برای حل مشکل قطع عضو باشد.

بنابراین خانوارهایی که مبتلا به بیماری های دیابتی هستند نیاز به تامپون الکل دارند، زیرا تنها با الکل جذب کننده خود می تواند باعث آلودگی ثانویه شود.

سوم، سرد شدن فیزیکی توپ پنبه الکل

ساده ترین، موثر ترین و ایمن ترین راه برای کاهش دمای کودک با تب بالا، استفاده از یک روش خنک کننده فیزیکی با یک حمام اسفنجی 25-50٪ است. با یک حوله کوچک، گردن، اندام، پشت، دست و پا و ... را پاک کنید. به ویژه، مهم است که قسمت های غنی از خون مانند زیر بغل، آرنج، زیر بغل و کشاله ران را پاک کنید. توجه داشته باشید که نبش های الکلی نباید برای بثورات مانند سرخک استفاده شود. وقتی پوست بیمار را با الکل بشویید، نه تنها پوست بیماران تب را افزایش می دهد تا رگ های خونی را گسترش دهند، بلکه توانایی پوست را برای از بین بردن گرما افزایش می دهد. اما همچنین به دلیل نوسان آن، می تواند گرما را جذب و دفع کند، به طوری که دمای بدن کاهش می یابد، علائم کاهش می یابد. نیاز به توجه به استفاده از چندین الکل در فرایند برای جلوگیری از آلودگی ثانویه بدن ناشی از تشک، توپ پنبه، حوله و غیره