توپ پنبه ای چیست؟

- Apr 28, 2018-

توپ پنبه جذب شده توسط پنبه است، چرا که سطح سطح بدون چربی و دارای hydrophilicity خوبی است. دوش گرفتن در 75٪ الکل می تواند به عنوان یک پنبه استریل پنبه استفاده شود.

بهترین مواد اولیه پنبه، سود سوز (NaOH، درجه صنعتی) و آب است.

روش اشک آور کردن پنبه و حذف ناخالصی های قابل مشاهده مانند سنگریزه و برگ های مرده. پنبه را با آب بشوی تا رسوبات روشن شود. پنبه را در گلدان مینای دندان قرار دهید، آب را اضافه کنید تا به آب فرو رود، سپس 2 تا 5 درصد از NaOH را به وزن آب در گلدان اضافه کنید، پوشش داده و جوش داده و به مدت 10 دقیقه بجوشانید. شستشو با آب زیاد، شستشو ده دقیقه حدود 10 دقیقه. پنبه شسته شده را روی کاغذ تمیز بشویید.

احتیاط محلول قلیایی (NaOH) بسیار خورنده است و باید با دستکش و یک باند پلاستیکی پوشیده شود. پوست باید بلافاصله شسته شود. برای بیش از حد طعم نگذارید، تا میزان پلیمریزاسیون را کاهش ندهید، که بر استرینگ شدن تأثیر می گذارد. هنگام خشك كردن گرد و غبار توجه كنيد.

پنبه پنبه این محصول یک پانسمان پزشکی ساخته شده با استفاده از رول پشم پنبه برای تشکیل یک جرم است. خواص مختلف آن مانند جذب آب، اسیدیته و قلیایی مطابق با الزامات YY0330-2002 پنبه جاذب پزشکی است. پشم پنبه باید در سطح مایع ظرف 10 ثانیه غرق شود؛ توپ پنبه استریل شده حمل شده توسط وسایل نقلیه حمل و نقل خودرو پس از استریل کردن با اتیلن اکسید استریل استریل است؛ پس از استریل اکسید اتیلن، اکسید اتیلن به مدت 15 روز ذخیره می شود. مقدار باقی مانده نباید بیش از 10 گرم در گرم باشد